Poradnia Ginekologii Onkologicznej

Poradnia Ginekologii Onkologicznej
W ramach Ambulatorium UCZKiN WUM działa Poradnia Ginekologii Onkologicznej.
 
W Poradni Ginekologii Onkologicznej zajmujemy się pacjentkami z podejrzeniem lub z rozpoznanym nowotworem narządu rodnego. Nie jest wymagane skierowanie. Przyjmujemy wszystkie pacjentki z rozpoznanym rakiem endometrium, rakiem szyjki, rakiem pochwy, rakiem sromu.  
 
Zajmujemy się pacjentkami, u których w wykonanym badaniu ultrasonograficznym, tomografii komputerowej lub innym obrazowym opisano zmiany w narządzie rodnym, podejrzane o proces nowotworowy, wymagające dalszej diagnostyki i ewentualnego leczenia operacyjnego (np. guzy jajnika/jajników, guzy macicy, zmiany w jamie macicy).  Konsultujemy także kobiety z rozpoznaną ciążą zaśniadową.
 
Nasi lekarze, którzy konsultują, a następnie operują i decydują o dalszej terapii, to prof. Grzegorz Panek - mazowiecki konsultant wojewódzki w dziedzinie ginekologii onkologicznej oraz dr n. med. Małgorzata Gajewska – specjalista położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej. Oboje niezwykle doświadczeni i życzliwie nastawieni wobec pacjentek.
 
Szczegółowe informacje i zapisy w rejestracji Ambulatorium.
Powrót