Szkoła Rodzenia

 

Ruszyły ponowne zapisy do bezpłatnej SzkołyRodzenia przy UCZKiN

Drodzy Państwo,
jest nam niezmiernie miło, że nasza „Szkoła Rodzenia” cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Z nieskrywaną radością informujemy, że pozyskaliśmy środki w ramach programu zdrowotnego w zakresie edukacji przedporodowej w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy i tym samym, uruchamiamy ponowne zapisy.

Zapisy realizowane są e-mailowo: jmisiak@uczkin.pl oraz telefonicznie w godzinach 10:00-15:00 pod numerem 577695395.

Zajęcia w ramach „Szkoły Rodzenia” UCZKiN odbywają się on-line i są bezpłatne dla Kobiet płacących podatki w Warszawie, albo zameldowanych tutaj na stałe czy też czasowo.

Co daje „Szkoła Rodzenia”?

Głównym celem naszej „Szkoły Rodzenia” jest profesjonalne przygotowanie do porodu, a także uporządkowanie wiedzy oraz wypracowanie istotnych umiejętności u przyszłych rodziców.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczone położne, których zadaniem jest przybliżenie rodzicom najważniejszych zagadnień związanych z okresem ciąży, porodem i pielęgnacją noworodka i obejmują

pięć obszarów tematycznych:
1.    poród siłami natury oraz drogą cięcia cesarskiego
2.    pielęgnacja dziecka,
3.    karmienie piersią,
4.    fizjoterapia,
5.    połóg.

„Szkołę Rodzenia” najlepiej rozpocząć na przełomie drugiego i trzeciego trymestru ciąży. Ważne jest, aby uczestniczyli w niej - w miarę możliwości - oboje rodzice.

 W obecnej pandemicznej rzeczywistości uczestnicy zajęć mają możliwość zadania nurtujących pytań i podzielenia się swoimi obawami  za pomocą e-maila jmisiak@uczkin.pl.

 

Zapraszamy serdecznie

Powrót