Praca

Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego sp. z o.o.

Sekretarka Medyczna/ Rejestratorka medyczna

Opis stanowiska:

  1. weryfikacja dokumentacji medycznej i rozliczanie świadczeń zdrowotnych
  2. nadzór nad prowadzeniem kolejek oczekujących
  3. prowadzenie rejestru pacjentów i wykonanych procedur medycznych w systemie informatycznym
  4. sporządzanie odpisów dokumentacji medycznej dla uprawnionych instytucji
  5. uzupełnianie brakujących danych pacjenta w wersji papierowej i systemie informatycznym.

Od kandydatów oczekujemy:

  1. minimum średniego wykształcenia
  2. minimum rocznego doświadczenia w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz szpitalnej
  3. minimum rocznego doświadczenie w ewidencji i rozliczania świadczeń zdrowotnych
  4. dobrej znajomości pakietu MS Office/ znajomość sytemu AMMA będzie dodatkowym atutem
  5. znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  6. dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w zespole, zaangażowania, sumienności, samodzielności i odpowiedzialności
  7. wysokiej kultury osobistej
  8. umiejętności interpersonalnych, łatwości nawiązywania kontaktów z innymi współpracownikami

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  1. możliwość pracy w ambitnym, doświadczonym zespole,
  2. pracę w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijając ej się firmie

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@uczkin.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  1. kontrolę ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP,
  2. prowadzenie ewidencji czasu pracy (rozliczanie czasu pracy - godzin nadliczbowych, urlopów, zwolnień lekarskich, umów cywilno-prawnych),
  3. samodzielną i kompleksową obsługę kadrowo-płacową pracowników i współpracowników spółki,
  4. przygotowywanie dokumentacji kadrowej pracowników w szczególności: dokumenty związane z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, umowy cywilno-prawne,
  5. terminowe naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac oraz zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych,
  6. aktualizację danych w systemie kadrowo – płacowym,
  7. sporządzanie rozliczeń i zestawień do ZUS, US, GUS, PPK,
  8. sporządzanie zestawień, raportów danych kadrowo-płacowych,
  9. udział w pracach nad budżetem wynagrodzeń i etatów, kontrola ich wykonania,
  10. bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawnych.

  2. minimum rocznego doświadczenia w pełnej obsłudze kadrowo-płacowej (min.200-300 pracowników miesięcznie)
  3. praktycznej znajomości prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, zagadnień dot. rozliczenia czasu pracy
  4. dobrej znajomości pakietu MS Office/ znajomość sytemu Infomedica będzie dodatkowym atutem
  5. praktycznej znajomości programu Płatnik, sporządzania deklaracji ZUS, deklaracji podatkowych oraz PFRON
  6. dobrej organizacji pracy, zaangażowania, sumienności, samodzielności i odpowiedzialności

  2. pracę w oparciu o umowę o pracę

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@uczkin.pl

Miejsce pracy:

Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka
Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.

Pl. S . Starynkiewicza 1/3

02-015 Warszawa

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

  1. Przeprowadzenie kontroli formalno- rachunkowej dowodów księgowych;
  2. Kontrola dowodów księgowych i ich dekretacja, zgodnie z założeniami Polityki rachunkowości;
  3. Udział w przebiegu inwentaryzacji składników majątku oraz sprawdzenie rozliczeń poinwentaryzacyjnych;
  4. Prowadzenie ewidencji księgowej i uzgadnianie ich z zapisami księgi głównej;
  5. Prowadzenie okresowej kontroli kont (analiza rozrachunków z kontrahentami, publiczno – prawnych, analiza stanów magazynowych, kosztowych)
  6. Udział w przygotowaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych;
  7. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi takimi jak Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Główny Urząd Statystyczny, Banki i instytucje finansowe)
  8. Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  9. Przygotowanie płatności dla dostawców
  10. Prowadzenie rozliczeń gotówkowych

  1. Co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego
  2. Znajomość programu INFOMEDICA, MS Office - MS Excel oraz Word
  3. Umiejętność analitycznego, logicznego samodzielnego myślenia
  4. Znajomość przepisów rachunkowości oraz przepisów podatkowych.
  5. Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

 Położne

Podejmiemy współpracę lub przyjmiemy do pracy wysoko wykwalifikowane położne. Zapraszamy położne lub pielęgniarki posiadające odpowiednie kwalifikacje zawodowe, pragnące
rozwijać się zawodowo w wiodącej klinice położniczo-ginekologicznej, do nawiązania współpracy lub
podjęcia zatrudnienia w naszym Centrum w Oddziałach: Patologii Ciąży i Położniczym, Neonatologii
oraz Ginekologii Operacyjnej, a także w Bloku Operacyjnym.
Jesteśmy otwarci na różne formy nawiązania współpracy - umowę o pracę, umowę zlecenia, kontrakt.
Minimalna miesięczny wymiar świadczeń to 48 godzin. Ze swojej strony oferujemy wymagającą, ale ciekawą pracę w doświadczonym zespole, nabycie
unikalnego doświadczenia zawodowego, konkurencyjne stawki wynagrodzenia. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
rekrutacja@uczkin.pl lub kontakt pod nr. tel. 22 370 27 47