O NAS

O NAS

Nasz ośrodek powstał w 1998 r. i specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności partnerskiej.

Zespół tworzą lekarze specjalności związanych z medycyną rozrodu: ginekolodzy, położnicy, androlodzy, endokrynolodzy oraz embriolodzy, którzy do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, ponieważ historia każdego pacjenta jest inna. Współpracujemy z licznymi ośrodkami klinicznymi, m.in. Kliniką Chorób Wewnętrznych Hematologii i Onkologii, Kliniką Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii, Kliniką Immunologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych, Kliniką Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej.

Jako ośrodek w szpitalu uniwersyteckim, mamy niepowtarzalną możliwość konsultowania tam pacjentów, a jednocześnie obejmujemy leczeniem z zakresu medycyny rozrodu pacjentów leczonych przewlekle w innych ośrodkach.

 Jesteśmy beneficjentem licznych programów wspierających pary w staraniu się o własne potomstwo

W latach 2013-2016 Ośrodek realizował rządowy Programu Leczenia Niepłodności Technikami Zapłodnienia Pozaustrojowego.

W latach 2017-2019 realizowaliśmy procedury  IVF, zakontraktowane w ramach programu finansowanego przez miasto stołeczne Warszawa

W latach 2016-2020 z ogromnym sukcesem wspieraliśmy rządowy program wspierania zdrowia prokreacyjnego, realizowanego w ramach 6 Celu operacyjnego Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020

Od 2020 roku realizujemy stołeczną kampanię na rzecz osób dotkniętych problemem niepłodności w latach 2020-2023, finansowanych przez miasto Warszawa.

Powrót