Poradnia chorób szyjki macicy

Informacje o poradni

 

Oferuje pełen zakres diagnostyki i leczenia chorób szyjki macicy. Zajmujemy się zarówno leczeniem „nadżerek”, polipów oraz zniekształceń szyjki po porodach lub zabiegach, a więc zmian łagodnych na szyjce macicy, jak i stanów przedrakowych – czyli dysplazji szyjki macicy. Opiekujemy się pacjentkami ginekologicznymi i kobietami w ciąży. Dysponujemy nowoczesnymi aparatami do kolposkopii, a także możliwością pobierania celowanych wycinków ze zmian na szyjce macicy i badania histopatologicznego pobranego materiału z barwieniem immunohistochemicznym na obecność białka p16.

Dzięki ścisłej współpracy z Poradnią Onkologiczną oraz Oddziałem Ginekologii dysponujemy możliwością prowadzenia kompleksowego, w tym chirurgicznego leczenia stanów przedrakowych i raka szyjki macicy, także w ramach szybkiej terapii onkologicznej.

Poradnia działa w ramach ambulatorium UCZKiN. Podczas konsultacji wykonywane są badania, wydawane i omawiane wyniki badań, w tym biopsji oraz ustalany jest kompleksowy plan leczenia.

 

 

 

 

procedury komercyjne:

  • Szczepienie przeciwko HPV – szczepionka Gardasil – 9

Zapisy

Pacjentki zapisują się ze skierowaniem definiującym problem od swojego lekarza lub bez skierowania w rejestracji ambulatorium osobiście lub telefonicznie. Procedury diagnostyczne i terapeutyczne wykonywane są zarówno w trybie ambulatoryjnym, jak i hospitalizacji jednodniowych.

Kontakt:  

  • 22 583 03 60
Zabiegi

Dostępne procedury

Cytologia, w tym także w ramach programu wczesnego wykrywania raka szyjki macicy
Typowanie HR HPV
Kolposkopia, także z pełną dokumentacją fotograficzną
Pobieranie celowanych wycinków z szyjki
Biopsja kanału szyjki
Diagnostyczno – terapeutyczna elektrokonizacja szyjki macicy
Amputacja szyjki macicy
Powrót