Poradnia dla Kobiet z Niewydolnością Narządów

Informacje o Poradni

 

Poradnia dla Kobiet z Niewydolnością Narządów

Działa w ramach Poradni Ginekologicznej jako specjalistyczny ośrodek diagnostyki i leczenia kobiet z niewydolnością narządów. Poradnia rozpoczęła działalność w 1993 roku. Z powodzeniem zajmuje się opieką położniczo-ginekologiczną nad kobietami  z przewlekłą niewydolnością narządów, w tym po przeszczepieniu narządów unaczynionych (nerka, wątroba, serce, płuca) oraz po przeszczepieniu szpiku. 

Chore, którymi zajmują się doświadczeni ginekolodzy mogą tutaj otrzymać oprócz standardowej opieki położniczo -  ginekologicznej porady odnośnie wyboru najkorzystniejszego terminu planowania ciąży, zalecanego  podczas ciąży  leczenia immunosupresyjnego, sposobu porodu oraz postępowania w okresie połogu. Kobiety, które  nie powinny zachodzić w ciążę lub jej nie planują mogą otrzymać poradę odnośnie wyboru właściwych metod  antykoncepcyjnych.

W poradni prowadzone są także chore w okresie okołomenopauzalnym i po menopauzie. Mają one możliwość dobrania właściwej do dolegliwości oraz stanu zdrowia bezpiecznej terapii.

Przyjęcia

Kontakt:  

  • 22 583 03 60
Powrót