Poradnia Laktacyjna

Informacje o Poradni

Poradnia Laktacyjna
W Poradni przyjmujemy pacjentki borykające się z problemami laktacyjnymi rozmaitej natury. Zapraszamy zarówno matki karmiące bezpośrednio piersią, jak i odciągające pokarm. Udzielamy wsparcia też w okresie ciąży, m.in. pacjentkom z problemami laktacyjnymi w wywiadzie, a także tym, które chcą dobrze przygotować się teoretycznie i dobrać odpowiednie wyposażenie przydatne w procesie laktacji. Pomagamy również pacjentkom zmagającym się z problemami podczas hamowania laktacji.
 
Porad udziela mgr Nela Kameduła, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, w poniedziałki, środy i piątki w godzinach popołudniowych.
 
Poradnia mieści się w Ambulatorium (parter, przy Poradni Neonatologicznej).
Z porad skorzystać mogą wszystkie pacjentki, nie tylko te, które urodziły dziecko w naszej Klinice. Porady nie są refundowane przez NFZ, opłatę zgodną z cennikiem należy wnieść przed wizytą w okienku rejestracji. 

Jak się zapisać?

Zapisów prosimy dokonywać pod numerem telefonu 602 855 123 (telefon dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-18.00).
Na wizytę prosimy zabrać Książeczkę Zdrowia Dziecka oraz wszystkie akcesoria do karmienia dziecka/odciągania pokarmu, jeśli takie są używane. Czas trwania porady to około 1,5 h.
Powrót