USŁUGI NFZ

USŁUGI NFZ

W ramach podpisanej z NFZ umowy na realizacje świadczeń zdrowotnych, realizujemy świadczenia z zakresu:

Poradnia Endokrynologii i Leczenia Niepłodności-  by móc skorzystać z usług tej poradni konieczne jest skierowanie do Poradni Leczenia Niepłodności, wystawione przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego. W tej poradni realizowane są porady z  zakresu endokrynologii rozrodczej, a nie chorób tarczycy.

Zajmujemy się ponadto diagnostyką i leczeniem zaburzeń miesiączkowania takich jak:

  • Zespół policystycznych jajników
  • Zaburzenia funkcji jajników
  • Zaburzenia  funkcji przysadki i podwzgórza
  • Hyperprolaktynemii
  • Zaburzeń miesiączkowania związanych z chorobami genetycznymi i wadami wrodzonymi i rozwojowymi

W ramach udzielanych porad istnieje możliwość : badania ginekologicznego, zlecenia badań tych, które lekarz uzna za konieczne do postawienia właściwej diagnozy, wykonanie inseminacji domacicznej z nasieniem partnera, Usg ginekologicznego, wystawienia skierowania na inne badania i konsultacje specjalistyczne.

  1. Poradnia Andrologiczna- - by móc skorzystać z usług tej poradni konieczne jest skierowanie do Poradni Andrologicznej , wystawione przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego. W ramach udzielanych porad istnieje możliwość : porady lekarza androloga, badania, zlecenia badań tych, które lekarz uzna za konieczne do postawienia właściwej diagnozy, USG jąder.

 

Na konsultacje lekarskie umawiamy się osobiście, telefonicznie lub mailem  pod wskazanymi danymi dostępnymi  w zakładce KONTAKT

WIZYTY REALIZOWANE NA PODSTAWIE POPRAWNIE WYSTAWIONEGO  SKIEROWANIA SĄ NIEODPŁATNE

Powrót